Jeugdclub
Wedstrijden
Sep
21
za
hele dag Mini pot van olen
Mini pot van olen
Sep 21 hele dag
Mini pot van Olen : Waar : Gemeentelijke sporthal P.Verhaertstraat 7 , 2250 Olen Weging : U11 08u30 – 09u00 ( Jongens ) 09u00 – 09u30 ( Meisjes ) Weging : U13 12u00 – 12u30[...]
Okt
5
za
hele dag Ontmoeting Kemzeke
Ontmoeting Kemzeke
Okt 5 hele dag
Ontmoeting Kemzeke : Waar : Sportcentrum ” de sportstek ” Nieuwstraat 60d , 9190 stekene Weging : U11 08u30 – 09u15 Weging : U13 12u30 – 13u15
Okt
6
zo
hele dag Ontmoeting Kemzeke
Ontmoeting Kemzeke
Okt 6 hele dag
Ontmoeting Kemzeke : Waar : Sporcentrum ” de sportstek ” Nieuwstraat 60d 9190 stekene Weging : U9 14u00 – 14u30
Okt
12
za
hele dag Ontmoeting Lendelede
Ontmoeting Lendelede
Okt 12 hele dag
Ontmoeting Lendelede : Waar : Gemeentelijke sporthal Steuren ambacht 2 te lendelede Weging : U9 13u30 – 14u00 Weging : U11 11u00 – 11u30 Weging : U13 09u00 – 09u30
Okt
20
zo
hele dag Ontmoeting Brugge
Ontmoeting Brugge
Okt 20 hele dag
Ontmoeting Brugge : Waar : Sporthal van campus ter groene poorte Spoorwegstraat 14 , 8200 sint-michiels brugge Weging : U9 13u30 – 14u00 Weging : U11 11u00 – 11u30 Weging : U13 09u0 – 09u30

Bruine gordel

Alles van de reeds behaalde gordel(s)

Katas

Nage-no-kata

1ste reeks:

  • uki otoshi
  • ippon seoi nage
  • kata guruma

2de reeks:

  • uki goshi
  • harai goshi
  • tsuri komi goshi

3de reeks:

  • okuri ashi barai
  • sasae tsuri komi ashi
  • uchi mata

Sutemi waza (Offer technieken)

  • tomoe nage
  • ura nage
  • sumi gaeshi
  • yoko gake
  • yoko guruma
  • uki waza

Nage waza (Worpen)

  • yoko otoshi
  • hane maki komi
  • utsuri goshi
  • o guruma
  • soto maki komi
  • ushiro goshi

Overnames en combinaties moet alles van de vorige gordels gekend zijn.

Combinatie van houdgrepen

  • Houdgreep – houdgreep
  • Houdgreep – wurging
  • Houdgreep – klem
  • Wurging – houdgreep
  • Wurging – wurging
  • Wurging – klem
  • Klem – houdgreep
  • Klem – klem
  • Klem – wurging

Yaku soku geiko

  • nage waza : 2 min
  • katame waza : 2 min.